Blog

Jak zaplanować budowę myjni bezdotykowej?

Na powodzenie naszej inwestycji wpływ ma wiele czynników. Poniższe punty pomogą przybliżyć poszczególne aspekty, co powinno znacznie ułatwić te jakże ważne decyzje.
  1. Pierwszym etapem jest wybór miejsca. Jeśli masz już własną działkę w ciekawym miejscu sprawa jest prosta. Jeśli jednak zaczynasz od wykupu gruntu dobrze jest przyjrzeć się nie tylko cenie, ale również miejscu, w którym się znajduje i perspektywy rozwoju okolicznych terenów. W wyborze lokalizacji działki też służymy pomocą. Nasze doświadczenie w tej branży gwarantuje Twój sukces!
  2. Jako drugi aspekt występuje decyzja o ilości stanowisk. Zbyt wiele może niepotrzebnie nadwyrężyć portfel przyszłego nabywcy, zbyt mało stworzy kolejki i niekomfortowe sytuacje dla klienta. Wszystko to zależy od potencjalnej ilości transakcji na myjni i samej jej konkurencyjności.
  3. Trzeci podpunkt to wybór samej konstrukcji. Ale ta z kolei jest w sporym stopniu uzależniona od tego, co chcemy zainstalować. Wszystkie nasze konstrukcje umożliwiają rozbudowę także istniejących już obiektów, dzięki temu zawsze można dodać dodatkową usługę do listy już istniejących. Nawet jeśli będziesz chciał mieć unikalny obiekt własnego projektu doradzimy i dostosujemy go tak, aby zawsze można było rozwijać go w dowolnym kierunku.
  4. Czwarta decyzja to ilość i rodzaj programów zastosowanych na myjni. Nie może niczego braknąć jednak wprowadzenie czegoś nowego daje wielkie pole do popisu. Trzeba pamiętać o tym, aby dotrzymać tępa konkurencji ale dobrze jest też wyjść krok na przód. Cały program trzeba dostosować tak aby znalazł nabywców, był prosty i w pełni funkcjonalny.
  5. Piąta część to dobór dodatkowych funkcji, takich jak płatność kartą, odkurzacz, odsysanie monet, dozownik płynu do spryskiwaczy. Oczywiście zawsze można dodać je później, jednak warto zastanowić się nad nimi już na starcie. Przygotowanie na nie miejsca przyśpieszy wprowadzenie nowych opcji, z kolei otwarcie już z szeroką gamą usług uatrakcyjni myjnie na tle konkurencji. W tym miejscu nie wolno zapomnieć o otoku reklamowym, logo czy haśle, które ma wyróżnić obiekt na tle innych. Jego wygląd i treść jaką przekazuje to wizytówka myjni.

We wszystkich decyzjach możesz liczyć na nasze porady i wskazówki. Znamy się na naszej pracy, mamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu naszych myjni, więc każdy problem rozłożymy na czynniki pierwsze aby osiągnąć pożądany konsensus. Przecież Twój sukces to nasz sukces!