MYJNIE BEZDOTYKOWE OD MK MYJNIE
- NAJLEPSZYM WYBOREM

Dążymy do redukcji zużycia wody i chemii, maksymalizując Twoje zyski.

Myjnia
kontenerowa

Całość wyposażenia technicznego myjni umieszczona jest w jednym miejscu – dedykowanym kontenerze. Rozwiązanie to zapewnia dużą wygodę w obsłudze myjni i jej konserwacji (zwłaszcza w okresie zimowym). Daje większe możliwości ewentualnego rozwoju, dołożenia nowych funkcji czy rozszerzenia ilości stanowisk.

Technologia myjni
bezdotykowej

Myjnie bezdotykowe MK Myjnie zostały zaprojektowane i wykonane z komponentów najwyższej jakości. Z uwagi na liczne walory użytkowe, wyposażenie techniczne zainstalowane jest w kontenerze, co zapewnia ochronę urządzeń oraz łatwy dostęp, w celu uzupełnienia środków chemicznych.

Prowadzenie myjni
się po prostu opłaca

Myjnie bezdotykowe stanowią obecnie jeden z najbardziej opłacalnych biznesów, na którym można bardzo dobrze zarobić. Wszystko zależy od jej lokalizacji, zapewnia ona pewność szybkiego zwrotu z inwestycji. Może on być zwrócony nawet w ciągu kilkunastu miesięcy. Średnio większość przedsiębiorców uzyskuje zwrot całego włożonego kapitału w ciągu 3-5 lat prowadzenia działalności.

Oferta myjni
bezdotykowej

Technika myjni bezdotykowej

Opcje dodatkowe

Programy mycia

Programy dodatkowe

SZYBKI KONTAKT

Masz pytania?

Nie wiesz, które rozwiązania będą dla Ciebie odpowiednie? Skontaktuj się z nami. Nasz doradca odpowie na każde Twoje pytanie.
ZAPYTANIE CENOWE

Chcesz poznać ceny?

Myślisz o inwestycji? Chcesz poznać ceny? Wyślij do nas wstępną wiadomość, a nasz doradca skontaktuję się z Tobą.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

OPCJE PODSTAWOWE:

Liczba stanowisk:

OPCJE DODATKOWE:

INFORMACJE KONTAKTOWE