SZYTY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

SERWIS MYJNI BEZDOTYKOWYCH

Zrobimy wszystko aby awaria została usunięta sprawnie, szybko i profesjonalnie, a sam obiekt powrócił do pełnej funkcjonalności. Nie ważne czy to uszkodzenie, czy też dopasowanie części do nowych potrzeb. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim, by myjnia mogła znów wrócić do pracy.

Gwarantujemy pełną obsługę

Dzięki doświadczeniu w budowie i prowadzeniu myjni jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksowy serwis myjni. Znajomość od podstaw konstrukcji sprawia, że lokalizacja i usunięcie usterki nie jest czasochłonne. Wymiana lub montaż nowych podzespołów przez zdobytą wiedzę o technologii bezdotykowych myjni kontenerowych jest szybki i prosty, co pozwala na przywrócenie myjni do pracy już w kilka godzin po rozpoczęciu prac.

Nie musisz się bać o wysokie koszty, długi czas naprawy i rachunek za puste przebiegi specjalisty po części, które i tak okażą się niepotrzebne. Wystarczy krótki opis usterki czy wprowadzanych zmian, a nasz serwisant zjawi się z gotowymi częściami i narzędziami potrzebnymi do swojej pracy. To wszystko zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej ekipie, znającej się na swojej pracy oraz obserwacji własnych obiektów, które były miejscem nauki naszych pracowników.

Jesteśmy dumni mogąc pochwalić się możliwościami ludzi, których wysyłamy w razie potrzeby do naszych Klientów. Zdobyte doświadczenie, wymiana nowych informacji i nauka zarówno od siebie nawzajem, jak i z praktyki przynoszą bardzo dobre efekty. Możesz spokojnie oddać myjnie w nasze ręce, a my zadbamy aby szybko wróciła do pełni swoich możliwości.

serwis myjni bezdotykowych