Blog

Płatności bezgotówkowe

Obecnie płatności bezgotówkowe są coraz popularniejsze. O wiele łatwiejsze i szybsze, do tego bezpieczniejsze. Przekonując się o tym, oraz śledząc postępy takich metod umieściliśmy na naszych myjniach możliwość zamontowania terminalu przy stanowiskach mycia. Teraz pragniemy przekonać o trafności takiego pomysłu.

Klienci ceniący sobie czas nie muszą się martwić o wrzucanie monet, wyliczanie, wydawanie reszty. Wystarczy przyłożyć kartę, zaczekać na charakterystyczne kliknięcie i już. Zaoszczędzony czas, do tego pozostali kierowcy w kolejce nie muszą używać klaksonu kiedy ktoś drżącymi dłońmi próbuje podać odpowiednią ilość monet. Kilka sekund i już. Wygodne prawda? A do tego bezpieczne. Wszystko zapisane w historii transakcji po obydwu stronach. Do tego bez ryzyka że wrzutnik się zatnie i nie wyda reszty. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko kradzieży.

Szeroka gama platform, banków i kart daje gwarancje, że każda tego typu płatność zostanie zaakceptowana. Pieniądze bezpośrednio wpłyną na konto co ograniczy możliwość pomyłki czy próby włamu do kasetki na myjni. Bezpieczeństwo i wygoda oto przyszłość płatności na myjniach!