Blog

Jak prowadzić myjnię bezdotykową?

Kiedy ekipa już sprzątnie swój sprzęt cała inwestycja jest w pełni gotowa do działania. Jednak najlepsze części, najnowsze rozwiązania i wszystkie możliwości na niewiele się zdadzą bez dobrej chemii, a ta musi być odpowiednio dobrana. Aby przynosiła zyski nie może być zbyt droga i musi spełniać oczekiwania klientów. W naszej ofercie znajdziesz środki, które spełniają wszystkie te cechy i pozwalają na ekonomiczne oraz wydajne rozwiązanie.

Mimo, że nasze myjnie są zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju awariami, w pełni zautomatyzowane oraz zbierają dane i komunikaty, to wbrew temu co mówi konkurencja, nie da się nie bywać na myjni. Co prawda informacje o potencjalnej awarii czy potrzebie wymiany filtrów zostają zbierane przez system, jednak trzeba też pilnować tego samemu. Lepiej zapobiegać awariom niż potem usuwać ich skutki. Oczywiście o sam wizerunek myjni należy dbać. Po myciu na posadzce często zostają zanieczyszczenia, piasek, błoto a zimą nawet sól czy drobinki lodu. Dla komfortu konsumentów i wyglądu obiektu warto jest kontrolować, czy panuje tam porządek. Codzienne wizyty właściciela lub upoważnionego pracownika, to także dodatkowe bezpieczeństwo przed wandalizmem czy kradzieżą. Kamery dają poczucie bezpieczeństwa, jednak przezorności nigdy za wiele. Codzienne opróżnianie sejfu zniechęci potencjalnych złodziejaszków do spowodowania szkody.
Myjnie kontenerowe jakie oferujemy zapewniają dodatkową przestrzeń na składowanie środków czystości, wiec nie musisz się martwić o magazynowanie większej ilości. Przy wysokich obrotach starczy przestrzeni na miesięczny zapas chemii, a i nie braknie miejsca na elementy eksploatacyjne, np filtry, których obecność na zapas to świetny pomysł.

  • Dodatkowe pomysły dla właścicieli myjni.

Wato jest mieć zapasowe elementy, które podlegają zużyciu na myjni. Nie jest to nic co mogłoby się przeterminować a może to przy niewielkich kosztach znacznie przyśpieszyć naprawę i powrót myjni do pełnej funkcjonalności. Zadbana i posprzątana myjnia nie tylko ułatwi eksploatacje ale również zapewni dobry wizerunek i komfort użytkowników.
Na sam koniec pozostało nam uczulić na śledzenie nowinek na rynku i życzyć wszystkim powodzenia w prowadzeniu własnego biznesu!